środa, 30 lipca 2014

FAVICON/ FAVIKONA

Po instrukcję instalacji zapraszam TU


10 komentarzy:

 1. nie da się zapisać samej ikony bo wszędzie jest znaczek pin it, przynajmniej mi się tak zapisuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Usunęłam przycisk z bloga. Powinno być ok. Nie pomyślałam o tym, że PIN it jest tak duży jak favikony i będzie je przykrywał:) Dzięki, że napisałaś!

   Usuń
 2. Dzięki za ten post,już lecę zmienić swoją favikonę :))
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurcze,coś nie chce się u mnie zmienić ;[ Robię tak jak w instrukcji i nic-nadal jest to co było ;[

   Usuń
  2. Stawiam że wszystko jest ok. Ja na Twojej karmelowej krainie widzę gwiazdka. Jak sama zmieniałam to nie widziałam od razu, a a drugi dzień było ok za to inni widzieli zmianę prawie od razu. Może to kwestia przeglądarki? (ja używam chrome)

   Usuń
 3. Pozwoliłam sobie skorzystać z czrnego kotka :) Dzięki za instrukcję oraz możliwość użytkowania Twoich grafik! :) Pozdrawiam cieplutko! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również pobieram jedną z tych cudownych favikonek - drugą po lewej w trzecim rzędzie licząc od dołu. Nie bardzo wiedziałam, jak nazwać ten wzorek :) Dziękuję! Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super:) Wykorzystałam tego turkusowego ptaszka. Dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Skorzystałam z różowej pacyfki, dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń

The purpose of this web site is to provide you a creative tools for your work. My graphics are supposed to help you create beautiful things we all love.(PL)Misją tej strony jest dostarczanie kreatywnym ludziom narzędzi do ich twórczości. Moje grafiki mają służyć wszystkim, którzy kochają piękne rzeczy i sami je kreują.